ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

İşletmenize ait web sitesinin arama motorlarında yükselebilmesi için yaptırabileceğiniz SEO çalışmaları ne yazık ki ücretli ya da ücretsiz SEO analizi yapılmadığında kendini çok da göstermemektedir. Daha açık bir anlatımla eğer siteniz SEO’ya uygun değilse, dahası, üzerinde de bir düzenleme yapılmazsa arama motorlarında yükselemeyeceksiniz demektir. Peki bizler neler yapıyoruz?

ücretsiz seo analizi

Site İçi Analiz

Kendinize ait bir web siteniz varsa ve bu siteden neredeyse sınırsız satış beklentisi içerisindeyseniz bizler de size yardımcı olmaya çalışıyor ve site içi analiz gibi aslında büyük bir öneme sahip olan o kritikleri kolayca yapabiliyoruz. Bu işlem için de öncelikle sitenizin genel durumunu kontrol ediyoruz. Asıl ihtiyaçlarınızı belirliyor ve neyin hala sabit kalması gerektiğine sizlerle birlikte karar veriyoruz. Teknik anlamda da değer yargılarına uygun olarak hazırlanıp hazırlanmadığını inceliyor ve hemen ardından yapılması gereken işlemleri sizler ile paylaşıyoruz. Bununla da yetinmiyor ve rakip analizlerine geçiyoruz.

Rakip Analizi

Siteniz için yaptığımız SEO analiz raporu ile birlikte bu defa da rakiplerinizi incelemeye başlıyoruz. Bu anlamda da sizlere etkili bir rakip analizi tablosu sunabiliyor ve durumunuza bir de bu pencereden bakıyoruz. Çünkü sektörünüz ne olursa olsun eğer aynı pazarı paylaştığınız rakiplerinizi tanımıyorsanız gelişme sürecinizin ne kadar olumsuz etkileneceğini en iyi bizler biliyoruz.

Genellikle firmaların da yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi olan rekabeti ciddiye almama durumunun nasıl kötü sonuçlar doğurabileceğine de defalarca kez şahit olmuş bir firma olarak sizlerin de aynı durumla yüz yüze gelmesini asla istemiyoruz. Bu yüzden de olabildiğince detaylı bir rakip analizi yaparak onları çok daha yakından tanımanızı sağlıyoruz. Tabi ki bu arada da onların olumlu ve olumsuz yanlarını da sizlere kolayca bildirebiliyoruz.

Detaylı Raporlama

Yukarıdakiler için sizlere sunabildiğimiz bu detaylı raporlama teknikleri aslında oldukça fazladır. Ancak her birini tek tek açıklamak uzun süreceğinden sadece kısaca değinmek istedik. Eğer sizler de içerisinde olduğunuz piyasada çok daha fazla yükselmek ve bir gün trendleri belirleyecek pozisyona gelmek istiyorsanız lütfen en kısa zamanda bizlerle iletişime geçin.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50