Sosyal Medya Pazarlama

Artık birçok insan sosyal medya pazarlama hizmetlerinden yararlanmakta ve bu şekilde zaten kurumsal olan çalışma sistemlerini çok daha ileriye taşıyabilmektedirler. Ancak sosyal medya demek strateji ve yatırım demektir. O halde öncelikle bunlar için tecrübeli bir firma ile çalışmalısınız.

sosyal medya pazarlama

Instagram Hikaye Reklam

Bugünün şartlarında birçok firma Instagram hikaye reklam mantığı ile işlerini yürütmektedir. Bunun en önemli sebebi ise Instagram gönderilerinin hepsinin kullanıcının önüne serilmemesidir. O nedenle de birçok firma hikaye kısmını kullanmakta ve böylece sayısal veriler de elde edebilmektedir.

Öte yandan Instagram hikayeleri fotoğrafın üzerine özel konuşmalara izin vermektedir. Bu da kullanıcıyı fazlasıyla rahatlatabilmekte ve kendine özel bir alan yarattığı için de son derece memnun edebilmektedir. Buradan yola çıkarak da Instagram’ın diğer platformlara göre biraz daha işlevsel olduğunu söylememiz mümkündür.

Instagram Gönderi Reklam

Sizlerin adına açabileceğimiz Instagram gönderi reklam hesapları ile çok daha güçlü satış ağları kurabilir ve potansiyel müşteri kitlenizi de kat ve kat artırabiliriz. Fakat sadece bir hesap açmış olmanın yeterli gelmeyeceğinin de bilincindeyiz. Bu nedenle de bir adım daha ileri giderek talep gelmesi durumunda sosyal medya SEO çalışmalarını da rahatlıkla yapabilmekteyiz. Ayrıca biraz daha fazlasını isterseniz bir de sosyal medya yönetiminizin tüm sorumluluğunu da üzerimize alır ve size baştan sona kaliteli bir hizmet sunabiliriz.

Facebook Reklam

Yenilikten ziyade geleneksel bir yapınız varsa ve çok daha sağlam bir sosyal medya sitesi ile yola çıkmak niyetinde iseniz Facebook reklam taktikleri de sizler için bambaşka bir seçenek olabilir. Bu açıdan rahatlıkla kullanabileceğiniz Facebook sizlere aynı zamanda sayısız imkan ve fırsat sağlayabilecek ve yapılması gereken ne varsa da yerine getirecektir.

Bir başka açıdan ise Facebook sadece reklamlarla değil, gerçekliğinize güvendiği müddetçe diğer teknik detaylarda da sizi destekleyerek aramalarda dahi üst sıralarda yer almanızı sağlayabilecektir. Ancak tüm bu işlemler için öncelikle bizler gibi alanında profesyonel aracılar bulmalı ve bu şekilde yolunuza devam etmelisiniz. O halde en kısa zamanda görüşebilmek umudu ile…

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50