Sosyal Medya Mesaj Desteği

Sosyal medya üzerinden iş yapan herkes çok iyi bilir ki bu işin en çok zaman alan tarafı gelen sosyal medya mesaj ve iletilerine cevap vermektir. Çünkü hiçbir müşteri tek soru ile yetinmez. 10,00 TL’lik bir ürün için bile neredeyse yarım saatinizi alabilen müşteriler bulunmaktadır. O halde neden bu tür bir angaryayla siz uğraşasınız ki?

sosyal medya mesaj desteği

Whatsapp Mesaj Desteği

Özellikle sosyal medya satışı yapan kişilerin çok daha hızlı dönüş yapabilmek adına tercih ettiği Whatsapp mesaj desteği basit görünmesine rağmen çoğu zaman sırf yoğunluk nedeni ile kullanımı zorlaşabilen bir uygulamadır. Hatta işleriniz yoğunsa ve günde en az 200 parçalık kargolar çıkarabiliyorsanız Whatsapp’ın dahi yetişemediği noktalar bulunmaktadır.

Bizler de bunun farkına vardığımız günden bu yana müşterilerimize aktif şekilde whatsapp mesaj desteği verebiliyor ve bu sayede değerli vakitlerini başka işlere ayırabilmeleri için imkan tanıyoruz.

Facebook Mesaj Desteği

Tıpkı Whatsapp’takine benzer şekilde iş yapan Facebook mesaj desteği hizmetimiz de aynı amaçla kurulmuş bir daldır. Fakat Whatsapp’a göre çok daha genel amaçlı ve yine firma garantimiz altında etkilidir. Üstelik bununla birlikte doğrudan ürün yorumlarını da içerebilmekte ve aynı pozisyonda iş yapabilmektedir.

Instagram DM Desteği

Facebbok ve Whatsapp’tan hemen sonra satışlarınızı farklı bir kanal üzerinden yürütmeye karar vermişseniz bizler Instagram DM desteği hizmetimiz ile de yanınızda yer almaya devam edebiliriz. Bunu yaparken de dilerseniz sizler için çok daha geniş yelpazeli bir çalışma dinamiği hazırlayabilir ve bizlere her konuda güvenebileceğinizi bir kez daha sizlere kanıtlayabiliriz.

Konuyu toparlayacak olursak bizler tek tek küçük amaçlara yönelmek yerine sizler için geniş açılı bir program hazırlayabilir ve her yönü ile mükemmeliyeti yakalayabileceğiniz bir çalışma örneği sunabiliriz. Tüm bunları yaparken de ekonomik düzeyde uyguladığımız fiyat politikamızı sizler için bir kez daha esnetebilir ve 7 gün 24 saat boyunca destek vermeye devam edebiliriz. O halde sizler de uygun görürseniz en kısa zamanda çalışmaya başlayabilir ve sizlere gerçek anlamda kaliteli ve etkili bir performans sergileyebiliriz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50