Kurumsal Web Tasarım

Firmanız için kullanıcı dostu tasarımlara sahip kurumsal web sitenizi profesyonel olarak tasarlıyoruz. Yaptığımız tasarımlar hem sizin tarafınızdan admin panelleri üzerinden kolaylıkla yönetilebilir oluyor hem de müşterilerinize en iyi şekilde bilgi vermeniz için sadelik ve şıklıkta tasarlanmaktadır. Ayrıca web sitenizin hız optimizasyonları, site içi seo gibi bir çok düzenlemesini de yapmaktayız.

kurumsal web tasarım

UX Dostu Tasarım

Kullanıcı dostu tasarım olarak da çevirebileceğimiz UX dostu tasarım örneklerimizi her müşterimize sunmakla birlikte aslında ne kadar gerekli bir uygulama olduğunu da sizlere anlatmak istiyoruz. Bu nedenle de bu tasarımdan biraz bahsetmeliyiz.

UX dostu tasarımlar genellikle müşterileri ile yakın bir ilişki kurmak isteyen ve söz konusu satışı gelecekte de yapmayı planlayan imalatçı ve satıcı firmalar tarafından kullanılmaktadır. Burada kullanıcı dilerse sitede kendi tasarımını kendisi yapabilmektedir. Ancak bu işlem sırasında gereksiz ayrıntılardan ve kullanıcıyı yoracak eklentilerden uzak durmak gerekir. Bununla birlikte de web sitenizde kendi özgürlük alanını belirleyen kullanıcı her zaman kendini daha özgür ve ortamı da kendine daha yakın hissedecektir. Sonuç olarak da bir nevi siteniz üzerinde söz sahibi olacak ve bunu da çok sevecektir.

SEO Uyumlu Tasarım

Kullanıcılarınızın memnuniyetini sağladıktan sonra sıra sizlere gelmektedir. Bunun için de yine teknik anlamda size gelecek vaat edebilecek olan SEO uyumlu tasarım örneklerimizi görmenizi özellikle rica edebiliriz. Çünkü bu sayede aslında ne kadar doğru bir firma ile yola çıktığınızı rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bununla birlikte SEO uyumlu olarak inşa ettiğimiz siteleriniz internet otoritelerinin gözünde de daha değerli hale gelecek ve gerçek anlamda satış da işte tam da bu noktadan sonra başlayacaktır.

Süresiz Destek

Firma olarak bizlerin rakiplerimizden en büyük farkı web sitesnizi yaptıktan sonra size destek vermeye devam etmemizdir.  Yani diğerleri gibi işin mutfak kısmı biter bitmez sizlerle ilişiğimizi kesmiyor ve servis sonrası da verdiğimiz süresiz destek ile sizlerle birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bu anlamda da her zaman soru, görüş ve önerilerinizi kabul ediyor ve talebiniz doğrultusunda gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50