Kurumsal SEO

Bugünün şartları ve rekabet yoğunluğu göz önüne alındığında kurumsal SEO her geçen gün biraz daha fazla önem kazanmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise tabi ki internet ağırlıklı gerçekleşen satış ve akabinde arama motorunda yükselme isteğidir. Çünkü sözü geçen arama motorlarında firmalar ön sayfalara hatta en üst sıralara taşınabildikçe satışlarını artırabilmektedirler. Bunun için yapılması gerekenler ise şu şekildedir:

kurumsal-seo

İçerik Optimizasyonu

Daha iyi bir satış getirisi için dikkat etmeniz gereken ilk birim şüphesiz ki, içerik optimizasyonu ve gerektirdikleridir. O halde üzerine eğileceğiniz bu konuda:

  • Web siteniz içerisindeki tüm metinleri en baştan yazabiliyoruz.
  • Üstelik sadece yazmakla da kalmıyor ve SEO çalışmalarına uygun hale getirebiliyoruz.

Bu da doğru yoldan sitenizin arama motorlarında yükselmesini sağlıyor. Burada ise özellikle abartıya kaçmamaya ve tamamıyla hizmet ve ürünlerinize yönelmeye çalışıyoruz. Çünkü bu şekilde yaklaşmazsak potansiyel müşteri kitleniz içerisinde beklentiyi çok fazla yükseltebileceğimizin ve bunun da size satış zararı olarak döneceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle de hem kısa ve öz hem de doğrudan müşteri odaklı olarak içerik optimizasyonu yapabiliyoruz.

Tasarım Optimizasyonu

Burada ise gerçek anlamda bir tasarım optimizasyonu yapabilmek adına öncelikle web sitenizin yazı fontları ve grafikleri ile işe başlıyoruz. Çünkü çekici ara yüzlerin müşteriyi çok daha fazla cezp ettiğinin bilincindeyiz. Devamında ise sitenizi çok daha minimalize edebilmek adına daha geniş bir çalışmaya girebiliyoruz.

Detaylı SEO Çalışmaları

İçerik ve tasarım optimizasyonundan hemen sonra sıra detaylı SEO çalışmaları ve tekniklerine gelmektedir. Ancak bu kısım diğer kısımlara göre çok daha karmaşık ve zorludur. Fakat bizler açısından en eğlenceli kısım da burasıdır. Çünkü müşterilerimize yaptığımız site için SEO çalışması bizlerin kendimizi kanıtlayabileceği en güzel yerdir.

Sonuç olarak bizler:

  • Sıfırdan SEO desteğine uyumlu siteler tasarlayabiliyor, dilerseniz olanın üzerine eklemeler de yapabiliyoruz.
  • Elinizde hazır şekilde bulunan sitelerinizi her açıdan çok daha güzel gösterebiliyoruz.
  • Durum kritiği yapabiliyor ve aslında neye ihtiyacınız olduğunu gösterebiliyoruz.
  • Müşteri portföyünüzün genişlemesine yardımcı oluyoruz. Sonuç olarak satışlarınızın artmasını sağlıyoruz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50