Google Reklam

Ne olursa olsun her zaman çok daha geniş bir kullanıcı kitlesi olan Google reklam ağları ile birlikte sadece satışlarınızı artırmakla kalmaz aynı zamanda marka tanınırlığınızı da artırabilirsiniz. Tabi ki bu arada şirket içi büyümenizin hızını da doğrudan yükseltmiş olursunuz. Öyleyse sizler için yapabileceğimiz Google reklamlarından biraz bahsedelim.

google reklam

Arama Ağı Reklamları

Aslında çok standart bir işlemmiş gibi görünen dinamik arama ağı reklamları şirketinizin geleceğini garanti altına almanızı sağlar. Ayrıca birçok mecraya tek tek reklam vermek yerine toplu ve hızlı bir müşteri – tedarikçi ağı kurmanıza da yardımcı olur. Çünkü tek tek bu işi kendiniz de yapmasanız, hatta başka birilerine de yaptırsanız çok uzun süreceği daha en baştan belli bir durumdur. Üstelik tam olarak karşılığını görüp görmeyeceğiniz de şu an için muallakta kalan bir konudur. İşte tüm bunların yerine arama ağı reklamlarını profesyonelce yönetebilen bizlere danışırsanız en azından olumlu geri dönüşler almanızı garantilemiş olursunuz.

Merchant Reklamları

Daha önce adını duymamış olanlar için kısaca Merchant reklamları ve içeriğinden bahsedelim. Söz konusu reklamları Türkçe’ye “Alışveriş Reklamları” olarak çevirmemiz mümkündür. Çünkü gerçekten de Google bu ağı daha çok reklam odaklı olarak inşa etmiştir. Bu da kullanıcıya doğrudan ulaşmanız anlamına gelmektedir. Yani aracı bir siteye ihtiyaç duymaz ve pazarlamasını yaptığınız ürünlerde yan yollara sapmadan sonuca yönelmiş olursunuz. Bu da profesyonel web sitelerinden tutun da birçok harcamadan tasarruf etmeniz anlamına gelmektedir. Son olarak ise bu ağın birçok dünya ülkesinde kullanıldığını da söyleyelim ve hemen görüntü ağı reklamlarına geçelim.

Görüntü Ağı Reklamları

Bir başka seçenek olarak görüntü ağı reklamları, ürünlerinizin sayısız (neredeyse 2 milyondan da fazla) sitede görüntülenmesini sağlar. Yani yine tek tek sitelere reklam vermek yerine Google’a toplu bir ödeme yapar ve arama motoru sonuçları ile uğraşmak istemeyen diğer müşterilerinize de rahatlıkla ulaşım sağlamış olursunuz. Fakat bu işin de uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü burada yapacağınız yanlış bir seçim yine ödediğiniz tüm paranın çöpe gitmesine neden olabilir.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50