E Ticaret Yazılım

Çok daha teknolojik bir yaklaşım ile işinizi internete taşımaya kara verdiniz ancak sitenizin yazılımı ve tasarımı için bir ekibe ihtiyacınız olacak. Yazılım arayışınızı sonlandırmak için buradayız. Cred Digital olarak özgün olarak yazdığımız e ticaret yazılımımızı sizlerin kullanımına sunuyoruz. CredShop e ticaret yazılımı bünyesinde kargo entegrasyonundan, pazar yerleri entegrasyonuna, toplu ürün yönetiminden muhasebe sipariş aktarım entegrasyonuna kadar bir çok özelliği size sunmakta ve yönetim işini kolaylaştırmaktadır. Yazılımımızı yakından tanımak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

e-ticaret yazılımı

Responsive Tasarım

Sadece yazılım çözümü sunmak yeterli değildir. E Ticaret yazılımımızın müşteri tarafı da yönetim paneli tarafına mobil uyumluluk için responsive tasarım anlayışı ile dizayn edilmiştir. Müşterilerinizin ve siz sitenizde kolaylıkla mobil cihazlar ile erişim sağlayabilir işlem yapabilirsniz. : Web siteniz ne kadar düzgün ve kaliteli olursa olsun eğer responsive tasarım yani mobil cihaz uyumluluğu yoksa kullanıcılar tarafından sevilmeyecektir. Bu da tabi ki hanenize eksi puan olarak yazılacak ve işlerin çıkmaza girmesine kadar gidebilecektir.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcı dostu tasarım ile sadeliği ve şıklığı bir araya getiriyoruz. Bu sayede muhteşem kullanıcı dostu bir siteye sahip oluyorsunuz. Kullanıcılar sitenizde rahatlıkla gezmeli ve hedefe bir an önce ulaşmalıdır.

Kolay Kullanım

Site içerisinde yolunu ve aradığını kolay bulan müşteriler her zaman satın alma işlemine çok daha yakın olan gruptadırlar. Bu sebeple kolay kullanım özelliği ön planda tutarak tasarımlarımızı yapıyoruz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50