E Ticaret Web Tasarım

Online platformları rakiplerinize bırakmak istemiyor ve burada da söz sahibi olmak istiyorsanız mutlaka e ticaret web tasarım hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Çünkü böyle bir yol izlemediğiniz zaman tecrübelerimize dayanarak şunu söyleyebiliriz ki: O web siteleri çok kısa sürede işlevlerini kaybetmekte ve bu da satıcı tarafa zarar olarak yansımaktadır. Bu yüzden de bizlere güvenebilir ve sizler için sunabileceğimiz fırsatlardan da hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

e ticaret web tasarım

Arama Motoru Uyumlu Tasarım

Genellikle arama motoru uyumlu tasarım hizmeti sunuyor ve siz değerli müşterilerimizin çeşitli sanal mecralarda çok daha yüksek puan almasını sağlıyoruz. Yüksek puanın ise her zaman çok daha üst sıralar ve bununla aynı doğrultuda seyreden satış miktarı olduğunu da gayet iyi biliyoruz.

Aksi takdirde ise web sitelerinizin arama motorlarında en alt sıralarda yer alabileceği gerçeği ile yüz yüze gelmenizi istemiyoruz. Çünkü her ne olursa olsun yeni bir web sitesinin nasıl bir beklenti ile kurulabileceğini tahmin ediyoruz. Bu işin sonucunda ise neredeyse sıfıra yakın bir satışın yaratacağı hayal kırıklığını sizlerin de yaşamasını asla arzu etmiyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Bunca sözden sonra tabi ki tüm şartlarını sizlerin belirleyeceği bir çalışma programı yaratabiliyoruz. Fakat her şeyi para olarak görmüyor ve talebiniz doğrultusunda öncelikle ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek ne, neyi, ne kadar gibi birçok soruya sizlerle birlikte cevap arayabiliyoruz. Ayrıca fiyat politikamızı da mümkün olduğunca esneterek büyük miktarlarda ödemeler çıkarmamaya özen gösteriyoruz. Böylelikle de müşterilerimizi çok daha fazla memnun etmeyi planlıyoruz.

Özel Tasarım Çözümleri

Dilerseniz sizler için standart tarifeler çıkararak özel tasarım çözümleri de sunabilmekteyiz. Bu aşamada ise tamamıyla size özel bir çalışma grafiği belirleyerek talep doğrultusunda her şeyi baştan sona değiştirebilir ya da sadece vurgu yapılacak bölgeler üzerinde çalışabiliriz.

Öte yandan özel tasarımlar sunmamız asla aklınıza yine yüksek meblağları getirmesin. Çünkü bizler sizlerden kazanacağımız miktarlardan önce memnuniyetinizi baz alıyor ve sizi ne mutlu edecekse öyle davranmaya özen gösteriyoruz. İşte bu şekilde de yıllardır koruduğumuz imajımızı her geçen gün biraz daha sağlamlaştırabiliyoruz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50