E Ticaret SEO

Neredeyse tüm iş sektörlerinin internet satışlarına yöneldiği bir çağda, olmazsa olmazlar arasında bulunan  e ticaret SEO çalışmalarının yaptırılmasının en önemli sebebi aslında sadece güncel karın artırılma isteğidir. Ancak bu iş herkes tarafından profesyonelce yapılamamaktadır. Bu sebeple de gerçekten size uygun bir firma seçmeli ve onlarla yolunuza devam etmelisiniz. Peki bizler neler yapıyoruz?

e-ticaret seo

Kategori Çalışmaları

Tüm ürünleriniz elbette ki birbirinden kaliteli ve değerlidir. Bizler de içimiz rahat şekilde bu tezinizi destekleyebiliriz. Fakat sorun şu ki: Doğru şekilde sınıflandırılmayan hiçbir ürün sizi kesin başarıya götürmeyecektir. Yani ürünün kalitesi kadar kategori çalışmaları da önemlidir. Çünkü aradığını aradığı yerde bulamayan müşteri, haliyle o ürünün sizin web sitenizde bulunmadığını düşünecek ve doğruca başka satış sitelerine yönelecektir ki biz de böyle bir duruma düşmenizi asla istemeyiz.

Ürün Çalışmaları

Öyleyse yukarıdaki çalışmalara ek olarak bir de ürün çalışmaları ve tabi ki doğru yapılışını inceleyelim. Burada da önceliği kadrajlara verelim. Çünkü gerçekten de doğru pozlar ve dolayısıyla fotoğraf çekimi ürün görselleri açısından oldukça önemlidir. Şöyle düşünün: Elinizde yüklü bir sermaye yatırarak elde ettiğiniz o yeni ve muhteşem ürün var ve siz çok satacağını biliyorsunuz. Fakat sırf doğru ürün çalışması yapılmadığı için müşterileriniz bu ürünün işe yaramaz olduğunu düşünüyor ya da zaten ne işe yaradığını bilmiyor. Ne yapardınız?

Site Dışı SEO Çalışmaları

Aslında site içi ve site dışı SEO çalışmaları her ne kadar iç içe geçmiş olsa da ikisini ayrı ayrı düşünmek çok da mümkün değildir. Çünkü teknik açıdan birebir SEO uyumlu bir site dış reklam ve linkler olmadan işe yaramayacağı gibi bunun tam tersi de çok mümkün değildir. Ancak gel gelelim bu ikisinin bir arada kullanılmasının kesin başarıya götürdüğü de ayrıca bir gerçektir. O halde bizler de bu yolu rahatlıkla takip edebilir ve siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için elimizden geleni yapabiliriz. Ayrıca bununla da kalmayıp gerekli görüldüğü takdirde birçok ekstra destekleyici çalışma yapmamız da mümkündür. Siz yeter ki karar verin. Gerisini biz hallederiz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50