E TİCARET YÖNETİMİ

İşlerinizi internet üzerinden takip etmeye karar vermişseniz yapmanız gereken ilk şey uygun bir firma bulup e ticaret yönetimi konusunda yardım almak olsun. Çünkü gerçekten de söz konusu e ticaret siteleri bireysel anlamda profesyonel olarak yönetilememektedir. Yönetilmediği gibi de işler daha da arap saçına dönebilmektedir. O halde özellikle yardım almanız gereken 3 konu ise şu şekildedir:

e ticaret yönetimi

Satış Yönetimi

Pazarda yerini almasını istediğiniz ürün ya da ürünleriniz varsa doğru satış yönetimi için bizlere danışabilir ve çok daha kısa zamanda çok daha fazla ürün satışı elde edebilirsiniz. Ayrıca sadece satış ile kalmaz bu işin farklı olan birçok metodunu da öğrenebilirsiniz. Çünkü ne yazık ki sadece web sitelerine ürünleri koymak satışını yapmaya yetmiyor. Beklentileri de asla karşılamıyor. Bunun için de işin reklam ayağını ve strateji kısmını da çok iyi planlayabilmek gerekiyor.

Kategori Yönetimi

Ürün gruplarınız için tüm satış ağı planlanmışsa bu sefer de doğru kategori yönetimi şeklinin belirlenmesi gerekiyor. Burada ise amaç tamamıyla müşterilerinizin web sitenizi doğru biçimde kullanılabilmesidir. Küçük bir örnek olarak eğer giysi satan bir firmanız varsa ve bebek montlarını da yetişkin montları arasına koymuşsanız onları satma ihtimalini çok azaltmış olacaksınız. Çünkü böylesi sitelerde bebek eşyaları ayrıca kategorilendirilip bu şekilde satışa sunulabilinmektedir. Kaldı ki bu örneği kendi sektörünüze göre de yorumlayabiliyor ve aynı detaylı çalışmayı yine profesyonelce yapabiliyoruz.

Kullanıcı Yönetimi

İşte en zoru da aslında budur. Çünkü kullanıcı yönetimi adı altında sizler için yapmamız gereken birçok şey bulunmaktadır. Burada da düzenlemişseniz kampanyalarınız, haber bültenleriniz, müşteri hizmetleri kalite ve değişenleriniz ayrıca satış sonrası desteği gibi birçok unsuru aynı anda incelemekte ve sizler için elimizden geleni yapmaktayız.

Sizin izin verdiğiniz tüm süreçlerde ise anında olaylara müdahale edebilir ve sağladığımız iyileştirme çabaları ile birlikte de çok daha olumlu geri dönüşler almanızı sağlayabiliriz. Bu sayede de sizler geleceğe çok daha net adımlar atarken bizler de yanınızda olmanın mutluluğunu ve haklı gururunu sonuna kadar yaşayabiliriz.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50