Canlı Destek

İnternet sitenize giren müşterileri satışa dönüştürmenin veya akıllarında ki soru işaretlerini gidermenin en etkili yolu internet sitenize bir canlı destek eklemenizdir. Fakat sadece canlı desteği eklemek yeterli değil, gelecek olan talepleri de profesyonel olarak cevaplayacak bir ekibe veya kişiye ihtiyacınız olacaktır. Tam da bu noktada size hizmet vermekteyiz.

canlı destek

Canlı Müşteri Temsilcisi Desteği

Piyasada ücretli ücretsiz bir çok canlı destek yazılımı mevcuttur, bu yazılımları kurması oldukça kolay fakat asıl sorun canlı destek üzerinden gelen talepleri cevaplamaktır. Bunun için ya firmanız bünyesine yeni bir çalışan almanız yada mevcut çalışanlarınızdan birine görev vermeniz gerekmektedir. Bu çözüm işlerinizin aksamasına sebebiyet verebilir. Cred Digital olarak size sadece yazılım hizmeti değil, müşteri temsilcisi desteği de sunmaktayız. Bu şekilde paket çözümlerimiz ile kolaylıkla canlı destek hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

Bot Müşteri Temsilcisi Desteği

Daha düşük bir bütçeye sahipseniz, canlı destek sistemi üzerinden gelecek olan soruları canlı destek bot müşteri temsilcimizin sanki canlı insanmış gibi cevaplamasını sağlayabiliriz. Müşterilerinizden gelen, gelebilecek olan soruları ve cevaplarını tanımlayarak, otomatik olarak cevaplama sağlayabiliriz. Bu sayede canlı bir temsilciye ihtiyacınız kalmayacak. Örnek olarak; “Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?” sorunu hangi kargo, kargo firması gibi anahtar kelimeler tanımlıyoruz müşterinizin yazdığı cümlelerden bu anahtar kelimelerden bir tanesi olursa bot sorunun cevabını vermektedir.

Detaylı Raporlama

Canlı destek üzerinden gelen taleplerin detaylı olarak raporlamasını sunuyoruz. Hangi sorular daha çok gelmiş, hangi saatler arasında daha çok soru gelmiş, en çok hangi ürün için soru sorulmuş vs. gibi yüzlerce detaylı bilgiyi sizlere rapor olarak sunmaktayız ve raporlar doğrultusunda botlara veya müşteri temsilcilerimize bilgi aktarımı yapmaktayız.

 Mail: analiz@creddigital.com

 Bizi Ara 0212 909 23 50